Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Motorola F3 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu Motorola F3:

Motorola F3

zákazník žádá české menu do obou telefonů
Popis opravy: bohužel nemáme vybavení pro tento model

Motorola F3

spatny nabijeci konektor
Popis opravy: vymena nabijeciho konektoru

Motorola F3

seká se, vypadává SIM, nelze se dovolat
Popis opravy: nema smysl opravovat

Motorola F3

po pádu - display zaseknutý, nejde zapnout
Popis opravy: vymena LCD (na LCd je trosku videt symbol zvonku, ovsem je to jediny mozny LCD co mam a dalsi se nedea sehnat, v pripade ze zakaznik nebude souhlasit vratit LCD z5)

Motorola F3

telefon má slabý podsvit LCD
Popis opravy: Záruku nelze uznat z důvodu oxidacev telefonu, viz zabarvená pečeť vlhkosti. oprava možná do částky 400 Kč+ dobírka, případně bude telefon zaslán bez opravy za cenu dobírky 149 Kč.

Motorola F3

telefon je blokovaný zahraničním operátorem
Popis opravy: odblok

Motorola F3

Odblokovat telefon na českou síť (t-mobile Německo)
Popis opravy: odblok

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Motorola F3 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Motorola F3 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Motorola F3

U mobilních telefonů Motorola F3 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Motorola F3, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Motorola F3 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Motorola F3 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Motorola F3 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Motorola F3

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Motorola F3 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Motorola F3 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Motorola F3 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info