Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Motorola E8 ROKR - odblokování, opravy a servis mobilů

Motorola E8 ROKR

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu Motorola E8 ROKR:

Motorola E8 ROKR

Na telefonu je ,,Subsidy code'' a nemá češtinu.
Popis opravy: odblokovani na operatora a nahrani cestiny 800,-

Motorola E8 ROKR

telefon píše "plná pameť"
Popis opravy: nový sw, tel. má poškozený LCD (problikává)

Motorola E8 ROKR

u telefonu jde potichu mikrofon, druhá strana slyší hovor velmi slabě
Popis opravy: výměna mikrofonu

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Motorola E8 ROKR v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Motorola E8 ROKR do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Motorola E8 ROKR

U mobilních telefonů Motorola E8 ROKR provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Motorola E8 ROKR, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Motorola E8 ROKR patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Motorola E8 ROKR pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Motorola E8 ROKR po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Motorola E8 ROKR

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Motorola E8 ROKR také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Motorola E8 ROKR nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Motorola E8 ROKR zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info