Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Motorola Droid 2 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

výměna sluchátka 700,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu Motorola Droid 2:

Motorola Droid 2

necte sim
Popis opravy: ani po vyměně se nepovedlo

Motorola Droid 2

nelze v telefonu nabíjet baterii a dále je telefon blokován, nelze se s ním přihlásit do české mobilní sítě, akčoliv nám byl přes aukro prodám jako plně funční v české mobilní síti.
Popis opravy: pokusime se odblokovat, cena 800,- Kc

Motorola Droid 2

telefon má prasklý dotyk LCD
Popis opravy: dosud se nepodařilo opravit, rozebráno na díly

Motorola Droid 2

chyba na LCD
Popis opravy: funguje na 100%me se neprojevilo

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Motorola Droid 2 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Motorola Droid 2 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Motorola Droid 2

U mobilních telefonů Motorola Droid 2 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Motorola Droid 2, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Motorola Droid 2 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Motorola Droid 2 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Motorola Droid 2 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Motorola Droid 2

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Motorola Droid 2 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Motorola Droid 2 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Motorola Droid 2 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info