Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Motorola Defy MB525 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu Motorola Defy MB525:

Motorola Defy MB525

Při přehrávání custom ROM - nahrávání CWM se rozsvítila červená dioda a při restartu tento již neproběhl a telefon nereaguje na zapnutí a nenabíjí. V PC ve flashovacím programu se telefon připojí.
Popis opravy: firmware 500,- Kč

Motorola Defy MB525

Telefon ma prasklý dotyk
Popis opravy: výměna dotyku, telefon má poškozené kryty od pádu, výměna mikrospínače. telefon již není vodotěsný, vyžaduje přihlášení k motoblur účtu - nebylo možné řádně otestovat

Motorola Defy MB525

při přehrání SW se vypnul a nyní nejde zapnout, překontrolovat tlačítko zapínání, případně zavolat cenu opravy
Popis opravy: nove tlacitko zapinani, firmware, nabiti baterie (Cz na tento telefon neni)

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Motorola Defy MB525 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Motorola Defy MB525 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Motorola Defy MB525

U mobilních telefonů Motorola Defy MB525 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Motorola Defy MB525, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Motorola Defy MB525 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Motorola Defy MB525 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Motorola Defy MB525 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Motorola Defy MB525

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Motorola Defy MB525 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Motorola Defy MB525 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Motorola Defy MB525 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info