Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Motorola Aura - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu Motorola Aura:

Motorola Aura

Emailová komunikace s panem šmídou. Pan Šmída problém doplní.
Popis opravy: vadná baterie a flex, flex bohužel neseženeme

Motorola Aura

prosím o dodání malé kulaté značky na přední části Motoroly Aura, vypadla mi a bohužel jsem ji nenašla. Zaslání na dobírku.
Popis opravy: Bhužel tento díl neseženeme

Motorola Aura

u telefonu je dle protokolu ze servisu prasklý displej Zjistit zda jde někde objednat a oznámit cenu za výměnu LCD
Popis opravy: díl se nepodařilo sehnat, vráceno bez opravy

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Motorola Aura v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Motorola Aura do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Motorola Aura

U mobilních telefonů Motorola Aura provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Motorola Aura, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Motorola Aura patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Motorola Aura pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Motorola Aura po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Motorola Aura

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Motorola Aura také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Motorola Aura nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Motorola Aura zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info