Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Motorola Atrix 4g - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu Motorola Atrix 4g:

Motorola Atrix 4g

vymenit zakaznikem dodany touch screen
Popis opravy: vymena zakaznikem dodaneho dotyku

Motorola Atrix 4g

Výměna dotyku (špatná reakce na dotyk)
Popis opravy: výměna dotyku

Motorola Atrix 4g

pred nedavnem jste mi opravovali praskly digitizer s poznamkou, ze nahradni je neoriginalni a nekvalitni a muze se odlepit; tak se to stalo a zacina vynechavat dotyk (cislo opravy 220ae14)
Popis opravy: zakaznik si vyzvedne bez opravy dil nelze sehnat

Motorola Atrix 4g

praskly digitizer (vymena, nahradni mam) + asi vadny displej, po padu na zem nefunguji dotyky uprostred displeje (mozna vymena, nahradni nemam), ale nevim, jestli to nemuze byt i prasklym sklem
Popis opravy: Vymena touch screnu (prilozeny dotyk je neoriginalni nerucim za neho ani za to ze nalepeni udrzi protoze lepidlo na nem nanesene vyapda dost nekvalitne)

Motorola Atrix 4g

nahrát oficiální SW aby komunikoval s NB
Popis opravy: nahrani oficialniho FW (v CZ neexistuje)

Motorola Atrix 4g

v telefonu nahrán Cyanogenmod, neleze se připojeit na google účet
Popis opravy: doinstalování google apps. Oficiální firmware neseženeme, závadu je nutné otestovat na obchodě

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Motorola Atrix 4g v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Motorola Atrix 4g do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Motorola Atrix 4g

U mobilních telefonů Motorola Atrix 4g provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Motorola Atrix 4g, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Motorola Atrix 4g patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Motorola Atrix 4g pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Motorola Atrix 4g po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Motorola Atrix 4g

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Motorola Atrix 4g také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Motorola Atrix 4g nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Motorola Atrix 4g zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info