Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Motorola A1000 - odblokování, opravy a servis mobilů

Motorola A1000

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu Motorola A1000:

Motorola A1000

Motorola Moto X XT1052. Telefon přejetý autem. Rozbité sklo, displej asi také - nic nezobrazuje. Telefon zvoní, dá se připojit k počítači a stahovat z něj data.
Popis opravy:

Motorola A1000

Jedná se o komunikátor Motorola Milestone, který není v rolovací nabídce. Zhruba čtvrtina dotekového displeje v celém pruhu nad tlačítkem ZPĚT nereaguje na dotek. Původně to byl jen pás cca 0,5cm, teď
Popis opravy: zatím nesehnatelný díl

Motorola A1000

odblok
Popis opravy: nemam kabello

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Motorola A1000 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Motorola A1000 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Motorola A1000

U mobilních telefonů Motorola A1000 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Motorola A1000, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Motorola A1000 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Motorola A1000 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Motorola A1000 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Motorola A1000

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Motorola A1000 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Motorola A1000 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Motorola A1000 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info