Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Mobi P390 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu Mobi P390:

Mobi P390

telefon po prijeti z opravy,zkouseno primo na prodejne telefon opet nenabiji,pouze oznami pripojeni nabijecka a ihned se zase odpoji.prosím o důkladnou analyzu ,přičina muze byt i sw rázu.telefon již 2x na opravě pokaždé bez výsledku
Popis opravy: 10.11.2011 telefonicky odsouhlasn cenový návrh na částklu 205 kč. Provedena výměna mechanicky poškozeného kabelu. protokol expro 2011/2747

Mobi P390

telefon po oprave,oprava neuznana,telefon opet nenabiji,zakaznika pozaduje opravu a odzkouseni na prilozene nabijecce.
Popis opravy: zavada se neprojevila telefon dobit prilozenou nabijeckou viz. protokol č. 2011/2591

Mobi P390

nabijecka jde pripojit k telefonu ale jen volně,nedrží dobře, takže špatně dobíjí, baterie vydrží nabitá jeden den
Popis opravy: Reklamace neuznána, uvedené závady se neprojevily

Mobi P390

předprodejní reklamace: MT nejde vůbec zapnout, nepomohlo ani oživení baterie
Popis opravy: Protokol 2011/0660 (oživení bat)

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Mobi P390 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Mobi P390 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Mobi P390

U mobilních telefonů Mobi P390 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Mobi P390, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Mobi P390 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Mobi P390 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Mobi P390 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Mobi P390

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Mobi P390 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Mobi P390 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Mobi P390 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info