Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Microsoft Lumia 925 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu Microsoft Lumia 925:

Microsoft Lumia 925

u telefonu nefunguje boční on off tlačítko, pokud nepůjde, neopravovat za 1000, ale raději zavolat zákazníkovi
Popis opravy: strhané závity, nejde rozdělat

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Microsoft Lumia 925 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Microsoft Lumia 925 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Microsoft Lumia 925

U mobilních telefonů Microsoft Lumia 925 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Microsoft Lumia 925, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Microsoft Lumia 925 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Microsoft Lumia 925 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Microsoft Lumia 925 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Microsoft Lumia 925

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Microsoft Lumia 925 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Microsoft Lumia 925 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Microsoft Lumia 925 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info