Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Microsoft Lumia 550 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Záloha dat 300,- Kč
výměna čtečky SIM 800,- Kč
nový sw 500,- Kč
Oprava cesty nabíjení. 600,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu Microsoft Lumia 550:

Microsoft Lumia 550

Mt nenabíjí. Nejspíš vadný konektor.
Popis opravy: Konektor v pořádku, zjištěna vada na základní desce, oprava logické části a cesty dobíjení.

Microsoft Lumia 550

Telefon, je celý zpomalený a zasekaný. Nemožno na něm normálně pracovat. Po vytažení baterie a opětovném spuštění funguje normálně vždy jen chvíli.
Popis opravy: nový sw - po dlouhe testovani se zavada neprojevila, takze vse je v poradku.

Microsoft Lumia 550

Nejde zapnout a nenabíjí když ho připojím na nabíječku tak jen zavibruje a dal nic
Popis opravy: můžeme zkusit do 500Kč

Microsoft Lumia 550

Telefon se hodně přehřívá. Při nabití na 100% se během 2-3 hodin vybije skoro o 80%. Dále když přijde sms vůbec se neukáže na displeji že něco přišlo pouze ji vidíte když najedete až do doručených sms.
Popis opravy: Oprava provedena přehráním sw. Arvato nCZ02 , 059X5B9

Microsoft Lumia 550

Stále stejný problém. Telefon se nabije, ráno ho zapnou a má 14%. Sám se vypne a hned zase naskočí. Když pošlou sms, telefon se vypne, pak zapne a sms se neodešle. Sám vybruje. NĚKOLIKÁTÁ REKLAMACE !!! Zákazník ztrácí již důvěru ve výrobek a vzhledem ke čtvrté reklamaci telefonu se stejným problémem požaduje vrácení peněz.
Popis opravy: Na základě požadaku od zákazníka byla provedena diagnostika s výsledkem: Závada se projevila. Nedošlo k porušení záručních podmínek. Zákazníkovi vzniká nárok na výměnu zařízení nebo odstoupení od kupní smlouvy. Posuzované zařízení zůstává v servisním středisku. Reklamaci je nutno dořešit u prodejce. Servis Arvato bertelsmann - Microsoft Servisní číslo zakázky 000326591926 ze dne 10.08.2017

Microsoft Lumia 550

Telefon se nenabíjí. Baterií ani telefonem to nebude, po vložení druhé nabité baterie normálně funguje. vadný konektor microUSB.
Popis opravy: výměna pojistky

Microsoft Lumia 550

Nenabíjí
Popis opravy: Oprava provedena výměnou vadného dílu. TIP: Nabijte zařízení alespoň na 30 min před zapnutím.

Microsoft Lumia 550

telefon najede pouze na logo
Popis opravy: nový sw

Microsoft Lumia 550

URGENTNÍ !!!!! Telefon je čerstvě nabitý 100%. Po chvilce (cca 5 - 15 minutách) se sám restartuje a zbývá 1% - 15% baterie. Někdy se nerestartuje, ale rovnou vypne a už se nezapne. Telefon již byl dvakrát s touto závadou reklamován. Od vrácení telefonu se nic nezměnilo. I po obnově továrních dat, telefon stále má tuto závadu. Odzkoušeno na prodejně. Po zapnutí budíku se telefon po pár minutách vypnul. Zákazník ztrácí již důvěru ve výrobek a vzhledem ke čtvrté reklamaci telefonu se stejným problémem požaduje vrácení peněz.
Popis opravy: Výměna základní desky. Nové IMEI: 353691074720912 Microsoft - 059X5B9 - 23.05.2017

Microsoft Lumia 550

Nečte sim
Popis opravy: výměna čtečky SIM

Microsoft Lumia 550

Telefon je čerstvě nabitý 100%. Po chvilce (cca 5 - 15 minutách) se sám restartuje a zbývá 1% - 15% baterie. Někdy se nerestartuje, ale rovnou vypne a už se nezapne. Telefon již byl dvakrát s touto závadou reklamován. Od vrácení telefonu se nic nezměnilo. I po obnově továrních dat, telefon stále má tuto závadu. Odzkoušeno na prodejně. Po zapnutí budíku se telefon po pár minutách vypnul. Zákazník ztrácí již důvěru ve výrobek a vzhledem k třetí reklamaci telefonu se stejným problémem požaduje vrácení peněz.
Popis opravy: Závada se neprojevila. Servis Arvato. Telefon otestován na prodejně.

Microsoft Lumia 550

Telefon je čerstvě nabitý 100%. Po chvilce (cca 5 - 15 minutách) se sám restartuje a zbývá 1% - 15% baterie. Telefon již byl jednou s touto závadou reklamován. Od vrácení telefonu se nic nezměnilo. I po obnově továrních dat, telefon stále má tuto závadu.
Popis opravy: Chyba SW. Oprava provedena přehráním nového softwaru. Výměna modulu. Arvato BERTELSMANN - Dodací č. 806888527

Microsoft Lumia 550

Z lumie kopírovat kontakty do s4 mini
Popis opravy: přenos kontaktů do druhého MT

Microsoft Lumia 550

telefon se nabije na 100% po chvilce se sám restartuje a je nabitý jen na 7 %, možná je to baterkou bohužel ji nemáme na prodejně takže jsem to nemohla vyzkoušet.
Popis opravy: Vážený zákazníku, závada je způsobena aplikací běžící na pozadí. K odstranění chyby ji ukončete. Závada uvedená zákazníkem se v průběhu následného testu mobilního telefonu v síti se servisní SIM kartou neprojevila. Oprava mobilního telefonu nebyla třeba, bylo pouze obnoveno tovární nastavení. Arvato servis

Microsoft Lumia 550

nenabíjí
Popis opravy: Oprava provedena výměnou vadných dílů. Protokol iQor SYS160921142008917

Microsoft Lumia 550

nejde zapnout
Popis opravy: závada se projevila, byla provedena výměna základové desky. nové imei:355132071852455

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Microsoft Lumia 550 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Microsoft Lumia 550 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Microsoft Lumia 550

U mobilních telefonů Microsoft Lumia 550 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Microsoft Lumia 550, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Microsoft Lumia 550 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Microsoft Lumia 550 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Microsoft Lumia 550 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Microsoft Lumia 550

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Microsoft Lumia 550 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Microsoft Lumia 550 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Microsoft Lumia 550 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info