Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

LG KG320S - odblokování, opravy a servis mobilů

LG KG320S

Ceník servisních zásahů

Odblokování kódu telefonu 0,- Kč
Přehrání Software 0,- Kč
Výměna vyzváněcího reproduktoru 0,- Kč
Výměna mikrofonu 0,- Kč
Výměna konektoru 0,- Kč
Výměna tlačítka 0,- Kč
Výměna kláveskové desky 0,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu LG KG320S:

LG KG320S

u telefonu nefunguje mikrofon
Popis opravy: připájení utrženého mikrofonu

Nabízíme vám servis mobilních telefonů LG KG320S v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů LG KG320S do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů LG KG320S

U mobilních telefonů LG KG320S provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů LG KG320S, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu LG KG320S patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů LG KG320S pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu LG KG320S po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu LG KG320S

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil LG KG320S také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů LG KG320S nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů LG KG320S zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info