Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

LG GM205 Brio - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu LG GM205 Brio:

LG GM205 Brio

praskly displej
Popis opravy: bohužel lcd neseženeme

LG GM205 Brio

pri hovoruz neni v poslechovem reprodktoru nic slyset, nacervenale pecete vlhkosti
Popis opravy: vyčištění lehké oxidace

Nabízíme vám servis mobilních telefonů LG GM205 Brio v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů LG GM205 Brio do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů LG GM205 Brio

U mobilních telefonů LG GM205 Brio provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů LG GM205 Brio, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu LG GM205 Brio patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů LG GM205 Brio pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu LG GM205 Brio po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu LG GM205 Brio

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil LG GM205 Brio také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů LG GM205 Brio nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů LG GM205 Brio zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info