Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

LG BL-T7 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu LG BL-T7:

LG BL-T7

Baterie má mnohem menší kapacitu než 2 roky stará baterie. Při měření v aplikaci jsem naměřil kapacitu 1800 mAh a původní baterie má 2400 mAh. Zároveň mám podezření že baterie není originální podle přiložené fotky, dále má nová baterie menší tloušťku a hmotnost. Hmotnost nové baterie je přibližně 33g a původní 43g, což je přibližně 76% původní baterie.
Popis opravy: provedena výměna za neoriginální. Vystaven opravný doklad, přeplatek bude vrácen zákazníkovi

Nabízíme vám servis mobilních telefonů LG BL-T7 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů LG BL-T7 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů LG BL-T7

U mobilních telefonů LG BL-T7 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů LG BL-T7, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu LG BL-T7 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů LG BL-T7 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu LG BL-T7 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu LG BL-T7

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil LG BL-T7 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů LG BL-T7 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů LG BL-T7 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info