Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

GoClever R75 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu GoClever R75:

GoClever R75

Prasklý displej a pravděpodobně i dotyková vrstva.Výměna obou
Popis opravy: neseženeme

GoClever R75

po pádu na zem, praskl displej. Z mého pohledu v levé dolní části je čára přes roh displeje. typ telefonu nevím, je tam napsáno jen fone 450
Popis opravy: neseženeme

GoClever R75

Tablet, ačkoliv má trochu poškozenou dotykovou plochu, tak normálně fungoval, najednou přestal nabíjet, nejspíš vadné USB. Prosím o vyjádření, kolik by stála oprava USB.
Popis opravy: můžeme zkusit 500kč

GoClever R75

tablet nejde nabít ani s jinou 2A nabíječkou
Popis opravy: Výměna baterie, opraven port nabíjení u výrobce. rma - 301403151

GoClever R75

Nabíječka nenabíjí,baterie výdrž max. 1h, Někdy začne blikat a po chvíli se vypne,občas se tablet zasekne. Zákazník žádá o výměnu zboží či vrácení peněz.
Popis opravy: RMA - Výměna nabíječky - 301316248

GoClever R75

Nejde zapnout. Uvolněný konektor. Popřípadě kontaktovat zákazníka.
Popis opravy: připájení konektoru (velmi opatrně zasouvat nabíječku, protože konektor drží jen na dvou ploškách, 2 jsou zničené)

Nabízíme vám servis mobilních telefonů GoClever R75 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů GoClever R75 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů GoClever R75

U mobilních telefonů GoClever R75 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů GoClever R75, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu GoClever R75 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů GoClever R75 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu GoClever R75 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu GoClever R75

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil GoClever R75 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů GoClever R75 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů GoClever R75 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info