Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

GoClever orion 70 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna konektoru 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu GoClever orion 70:

GoClever orion 70

tab má vytržený konektor nabíjení
Popis opravy: Výměna konektoru. pozor - poškozené plošky na desce, konektor je nyní velmi křehký!

GoClever orion 70

nejde nabijet ani zapnout
Popis opravy: utržené plošky na zakladove desce

Nabízíme vám servis mobilních telefonů GoClever orion 70 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů GoClever orion 70 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů GoClever orion 70

U mobilních telefonů GoClever orion 70 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů GoClever orion 70, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu GoClever orion 70 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů GoClever orion 70 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu GoClever orion 70 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu GoClever orion 70

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil GoClever orion 70 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů GoClever orion 70 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů GoClever orion 70 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info