Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

GoClever A972BK - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu GoClever A972BK:

GoClever A972BK

Po otevření z reklamace která přišla - Tablet nejde zapnout, svítí jen zelené světýlko. A navíc stále chrčí určitém manipulování s tabletem.
Popis opravy: Zařízení kompletně opraveno u výrobce. Před prvním použitím nechte zařízení alespoň 6h. nabít aby se obnovilo fungování baterie.RMA - 301408306

GoClever A972BK

tablet začne zničehonic šumět, při šumění se vlní displej, viz příloha na CD. Závada je stejná jako předchozí, dále se odchlipuje klávesnice od hliníkového rámečku.
Popis opravy: OPraveno a neopraveno, po reklamaci nejde zapnout a šumí zase :/

GoClever A972BK

Tablet škvrčí.Většinou se projeví při aplikacích,internetu. Tato zavada není pravidelná.
Popis opravy: Tablet opraven, přehrátí SW. Přijat 5.9.2013. RMA - 301309028.

GoClever A972BK

Tablet nenabíjí.
Popis opravy: Provedena oprava zařízení. ABC data - 222531/2013

GoClever A972BK

Tablet ma problem s nabíjením. Klavesnice ma odlepený spodní kryt.
Popis opravy: Opraven port nabíjení a klávesnice u výrobce , po testech vše v pořádku

Nabízíme vám servis mobilních telefonů GoClever A972BK v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů GoClever A972BK do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů GoClever A972BK

U mobilních telefonů GoClever A972BK provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů GoClever A972BK, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu GoClever A972BK patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů GoClever A972BK pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu GoClever A972BK po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu GoClever A972BK

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil GoClever A972BK také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů GoClever A972BK nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů GoClever A972BK zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info