Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Cube CardPhone Black - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu Cube CardPhone Black:

Cube CardPhone Black

Praskle dotykové sklo
Popis opravy: neseženeme

Cube CardPhone Black

nefunkční zapínací tlačítko, reklamace následující den od koupi, vyjádření zákazníka: telefon jsem nepoužil byl dodán se závadou z toho důvodu požaduji odstoupení od kupní smlouvy, reklamaci jsem uplatnil ihned druhý den emailem.
Popis opravy: Zákazníkovi vzniká nárok na odstoupení od KS, v rámci 14ti denní lhůty. Uvedená závada se projevila.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Cube CardPhone Black v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Cube CardPhone Black do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Cube CardPhone Black

U mobilních telefonů Cube CardPhone Black provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Cube CardPhone Black, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Cube CardPhone Black patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Cube CardPhone Black pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Cube CardPhone Black po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Cube CardPhone Black

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Cube CardPhone Black také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Cube CardPhone Black nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Cube CardPhone Black zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info