Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Cat S40 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Diagnostika 200,- Kč
výměna konektoru 500,- Kč
výměna sluchátka 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu Cat S40:

Cat S40

Telefon se napřed spomaloval nebo sekal a musel se resartovat. Najednou klesnul na 0% a nelze vůbec rozjet. Pokud by nešlo opravit zákazník prosí zálohu kontaktů, fotek, souborů(sms- řečeno že nejspíše nepůjde.)
Popis opravy: Zjištěno poškození dobíjecího konektoru, nelze sehnat originální díl, napájen alternativní konektor, je potřeba dbát zvýšené opatrnosti při připojování kabelu.

Cat S40

Špatně slyší druhou stranu při hovoru
Popis opravy: Výměna sluchátka, vyčištění všech zvukovodů.

Cat S40

Přeji dobrý den, mohu poprosit o zaslání ceny za baterii na telefon Cat S40 Moc Vám děkuji
Popis opravy: baterii bohužel do této značky neseženeme. Omlouváme se za delší dobu odpovědi z důvodu nedostatku kvalifikovaných techniků.

Cat S40

Problém vznikl po nabití baterie, když jsem chtěl odemknout telefon, přestal antivir pracovat, nejprve jsem zmáčkl, že počkat na reakci, následně ukončit. Telefon zamrzl, podařilo se mi ho vypnout.
Popis opravy: Na tuto značku SW nwpřehrajeme, kontaktujte společnost VSP Data, která provádí záruční i pozáruční opravy této značky. Omlouváme se za delší vyřízení z důvodu nedostatku kvalifikovaných techniků.

Cat S40

Nenabíjí se.
Popis opravy: výměna konektoru. do teleofnu již bylo neodborně zasahováno, chyběly 2 šroubky a plech na kterém konektor má držet. Nahrazení plechu vyrobeným, doplnění šroubků.

Cat S40

špatný mikrofon,špatně mě slyší
Popis opravy: nezvládneme, není dostupný díl. doporučuji kontaktovat firmu VSPdata

Cat S40

Nejde zapnout
Popis opravy: Závada se neprojevila, telefon šel po nabití normálně zapnout.

Cat S40

Je upadnuty flex dobijeciho konektoru a chrci reproduktor zvoneni. prosim o odhad ceny.kfyz repro nebude.nevadi hlavne prvni zavada
Popis opravy: neseženeme díl

Cat S40

Telefon, nelze zapnout a dále špatně funguje reproduktor
Popis opravy: Telefon není možné opravit z důvodu nedostupnosti náhradních dílu pro tento mobil.

Cat S40

Telefon po pádu nelze nabít.
Popis opravy: připojení flexu nabíjecího konektoru

Cat S40

prasklý LCD
Popis opravy: Z důvodů nedostupnosti náhradních dílů není možné telefon opravit. Účtovaná diagnostika 200,- Kč

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Cat S40 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Cat S40 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Cat S40

U mobilních telefonů Cat S40 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Cat S40, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Cat S40 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Cat S40 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Cat S40 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Cat S40

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Cat S40 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Cat S40 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Cat S40 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info