Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

ASUS Zenpad - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna systémového konektoru. 600,- Kč
odblok FRP 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu ASUS Zenpad:

ASUS Zenpad

Nejde zapnout wifi
Popis opravy: Dobrý den, je možné že se odpojila anténa (koax) od základní desky, pokud by to nepomohla a provádělo se obnovení továrního nastavení, bude nejspíš vada na základní desce a ta už je složitější na opravu a není jisté zda již půjde opravit, každopádně nejlepší dát k nám telefon na diagnostiku, po zjištění problému Vás budeme kontaktovat.

ASUS Zenpad

Tablet má poničený konektor nabíjení, nenabíjí. Po opravě dopsat model tabletu a IMEI.
Popis opravy: Výměna systémového konektoru.

ASUS Zenpad

odblok gmailu
Popis opravy: odblok FRP

ASUS Zenpad

Tablet nenabijí. Nyní nelze ani zapnout.
Popis opravy: Výměna systémového konektoru.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů ASUS Zenpad v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů ASUS Zenpad do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů ASUS Zenpad

U mobilních telefonů ASUS Zenpad provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů ASUS Zenpad, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu ASUS Zenpad patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů ASUS Zenpad pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu ASUS Zenpad po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu ASUS Zenpad

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil ASUS Zenpad také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů ASUS Zenpad nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů ASUS Zenpad zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info