Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

ASUS Zenfone Selfie Z00UD - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Diagnostika 200,- Kč
Výměna mikrofonu. 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu ASUS Zenfone Selfie Z00UD:

ASUS Zenfone Selfie Z00UD

Při hovoru vypadává microfon, chvili jede po té následně přestane. Problém stále přetrvává
Popis opravy: Uvedená závada se neprojevila, provedeno několik hovorů cca. 20 minutové a bez problému. Je možné že se přerušuje mikrofonem vlivem nedostačujícího signálu v málo pokryté oblasti signálem.

ASUS Zenfone Selfie Z00UD

Při hovoru vypadává microfon, chvíli jede po té následně přestane, Informovat.
Popis opravy: Výměna mikrofonu.

ASUS Zenfone Selfie Z00UD

Telefon nejde zapnout, informovat o ceně, přes prodejnu olympia chodím nám tu jsem furt.
Popis opravy: Diagnostika - oziveni bateriie, propajeni spoju zakladni desky, cisteni. Nereaguje vubec na nic. Neopravitelne.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů ASUS Zenfone Selfie Z00UD v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů ASUS Zenfone Selfie Z00UD do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů ASUS Zenfone Selfie Z00UD

U mobilních telefonů ASUS Zenfone Selfie Z00UD provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů ASUS Zenfone Selfie Z00UD, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu ASUS Zenfone Selfie Z00UD patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů ASUS Zenfone Selfie Z00UD pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu ASUS Zenfone Selfie Z00UD po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu ASUS Zenfone Selfie Z00UD

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil ASUS Zenfone Selfie Z00UD také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů ASUS Zenfone Selfie Z00UD nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů ASUS Zenfone Selfie Z00UD zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info