Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

ASUS Zenfone Max Pro - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna lcd modulu 800,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu ASUS Zenfone Max Pro:

ASUS Zenfone Max Pro

Rozbitý displej po pádu na dlažbu.
Popis opravy: Dobrý den, výměna dotykové plochy s LCD u tohoto modelu vyjde na cca. 2000kč, díl by se musel objednat u našeho dodavatele, takže počítejte s delší dobou opravy.

ASUS Zenfone Max Pro

Na žádost zákazníka výměna LCD, které si zákazník sám dodal. V případě jakýchkoliv problémů, kontaktovat zákazníka Dopsat IMEI, není možné ho zjistit.
Popis opravy: Výměna lcd modulu (zakaznikuv dodany). Bez hesla - nelze otestovat vsechny funkce.

ASUS Zenfone Max Pro

Nefunkční AV sluchátkový konektor. Po zapojení sluchátek nehrají nebo velmi slabě.
Popis opravy: Provedena oprava. Po výměně test - OK. testován od výrobce, zařízení bylo uvedeno do továrního nastavení. ASUS CZECH Service s.r.o., oprava: CZA1L51840

Nabízíme vám servis mobilních telefonů ASUS Zenfone Max Pro v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů ASUS Zenfone Max Pro do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů ASUS Zenfone Max Pro

U mobilních telefonů ASUS Zenfone Max Pro provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů ASUS Zenfone Max Pro, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu ASUS Zenfone Max Pro patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů ASUS Zenfone Max Pro pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu ASUS Zenfone Max Pro po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu ASUS Zenfone Max Pro

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil ASUS Zenfone Max Pro také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů ASUS Zenfone Max Pro nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů ASUS Zenfone Max Pro zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info