Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

ASUS Zenfone Max Plus ZB570TL - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna LCD modulu 2190,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu ASUS Zenfone Max Plus ZB570TL:

ASUS Zenfone Max Plus ZB570TL

dva flíčky ve spodní části při rozvícení LCD panelu, nefunkční klavesy A a zpět.Špatné barvy ( vybledlé barvy).. v případě ,že nebude vada na LCD panelu zákazník prosí o nějaký podobný originálu ( nebo za lepší kvality) zákazníka informovat o cenně kdyby se připlácelo za vyšší kvalitu LCD panelu. Zákazník žádá vrácení peněz, namotávání původního dílu, Nebo namontování originálního dílu.
Popis opravy: Namontován původní díl. Vrácení hotovosti: částka 2190Kč.

ASUS Zenfone Max Plus ZB570TL

dva flíčky ve spodní části při rozvícení LCD panelu, nefunkční klavesy A a zpět.Špatné barvy ( vybledlé barvy).. v případě ,že nebude vada na LCD panelu zákazník prosí o nějaký podobný originálu ( nebo za lepší kvality) zákazníka informovat o cenně kdyby se připlácelo za vyšší kvalitu LCD panelu
Popis opravy: Uvedená závada se neprojevila, důkladné testování dotykové plochy.

ASUS Zenfone Max Plus ZB570TL

prasklý LCD panel
Popis opravy: Výměna dotykové plochy s LCD.

ASUS Zenfone Max Plus ZB570TL

Výměna LCD Modulu
Popis opravy: Výměna LCD modulu

ASUS Zenfone Max Plus ZB570TL

u telefonu je prasklý LCD modul, u opravenky je sklo, nalepit jej
Popis opravy: Výměna LCD modulu

Nabízíme vám servis mobilních telefonů ASUS Zenfone Max Plus ZB570TL v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů ASUS Zenfone Max Plus ZB570TL do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů ASUS Zenfone Max Plus ZB570TL

U mobilních telefonů ASUS Zenfone Max Plus ZB570TL provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů ASUS Zenfone Max Plus ZB570TL, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu ASUS Zenfone Max Plus ZB570TL patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů ASUS Zenfone Max Plus ZB570TL pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu ASUS Zenfone Max Plus ZB570TL po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu ASUS Zenfone Max Plus ZB570TL

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil ASUS Zenfone Max Plus ZB570TL také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů ASUS Zenfone Max Plus ZB570TL nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů ASUS Zenfone Max Plus ZB570TL zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info