Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

ASUS Zenfone Live ZB501KL - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu ASUS Zenfone Live ZB501KL:

ASUS Zenfone Live ZB501KL

Na obrazovce se v levé části objevily vypálené body (pruhy). Na mt nejsou známky po pádu, nebo po mechanickém poškození. JEDNÁ SE JIŽ O TŘETÍ UZNANOU ZÁVADU. ZÁKAZNÍK DLE DOMLUVY A PŘEDCHOZÍ KOMUNIKACE ŽÁDÁ O VRÁENÍ PENĚZ. Moc Děkujem
Popis opravy: Reklamace je uznána, uvedená závada se projevila. Zákazníkovi bude vrácena kupní částka. Zařízení zůstává v záručním servisu. ASUS CZA1K76505.

ASUS Zenfone Live ZB501KL

Na obrazovce se opět objevil flek v pravé horní části obrazovky a dále se rozšiřuje.
Popis opravy: Vámi uvedená závada se projevila. Byla provedena záruční výměna LCD modulu a přidružených dílů. Nahrán nejnovější firmware. následně provedeny testy výrobce, zátěž, volání, LCD modulu. Poté bylo provedeno tovární nastavení. ASUS CZECH Service s.r.o. RMA CZA1K32769

ASUS Zenfone Live ZB501KL

Poškozený displej, objevila se po levé straně skvrna, která se zvětšuje Zapínací tlačítko nereaguje na každé stisknutí
Popis opravy: Byla provedena záruční oprava výměnou LCD modulu(displej) součástí modulu jsou i nová tlačítka volume a power. Nahrán nejnovější firmware. Následně provedeny testy výrobce, volání, zátěž , LCD modul, tlačítka volume a power a adaptér, Poté bylo provedeno tovární nastavení. Asus CZA1JB0900

Nabízíme vám servis mobilních telefonů ASUS Zenfone Live ZB501KL v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů ASUS Zenfone Live ZB501KL do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů ASUS Zenfone Live ZB501KL

U mobilních telefonů ASUS Zenfone Live ZB501KL provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů ASUS Zenfone Live ZB501KL, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu ASUS Zenfone Live ZB501KL patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů ASUS Zenfone Live ZB501KL pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu ASUS Zenfone Live ZB501KL po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu ASUS Zenfone Live ZB501KL

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil ASUS Zenfone Live ZB501KL také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů ASUS Zenfone Live ZB501KL nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů ASUS Zenfone Live ZB501KL zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info