Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

ASUS Zenfone 6 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Novy software 500,- Kč
Diagnostika 200,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu ASUS Zenfone 6:

ASUS Zenfone 6

Při otáčení fotoaparátu motorek nepříjemně chrčí a praská objednávka č:406366, faktura: 81907817 koupeno dne 3.12.2019
Popis opravy: Oprávněná reklamace. Provedena záruční výměna NFC a přidružených dílů. Ohledně motorku je to vlastnost mt (porovnáno se stejným modelem, vše v normě. Preventivně nahrán nejnovější firmware a byly provedeny testy výrobce, test nabíjení, test LCD, zátěžové testy a test volání. ASUS CZECH Service s.r.o., RMA: CZA1L93427

ASUS Zenfone 6

Telefon se při poslouchání hudby zasekl. Nešlo s ním nic dělat. Po delším podržení zapinaciho tlacitka problikl displej a vypnul se. Nešel od té doby zapnout.
Popis opravy: Zařízení opraveno výměna systémové desky . Nové Imei : 355439100579284 Imei 2 : 355439100579292. Nahrán nejnovější sw. Test telefonu OK. ASUS CZA1L92760

ASUS Zenfone 6

Po nabití TLF na 100% a následné odpojení od nabíječky se zasekl a sám se vypnul. Poté již nejde zapnout. Nepomáhá nabíjení ani tlačítka power, power+volume up, prostě vůbec nic. Přijato na diagnostiku, domluvit se se zákazníkem.
Popis opravy: Nelze spolehlivě a trvale opravit z důvodu vady na základní desce, přepojení baterie a výměna nepomohla, nulový odběr. Odesláno doporučení využít servis https://primesolder.cz/ kde se specializují na opravy základních desek. Diagnostika

ASUS Zenfone 6

Po nainstalování aplikace ze stránek ASUS přestalo fingovat zabezpečení telefonu. Nefunguje sken obličeje ani otisk prstu.
Popis opravy: Zakaznik se pokusil odemknout bootloader, co se mu uspesne podarilo, ale vypada to, ze v oficialnim androidu se automaticky vypnou funkce zabezpeceni, takze bootloader jsme uzamkli a vsechno funguje jak ma. Podle informaci na internetu je dost mozne, ze uz nikdy nebudou fungovat automaticke aktualizace systemu, protoze ASUS si dava na blacklist IMEI cisla telefonu, ktere odemykali bootloader.

ASUS Zenfone 6

Model: Zenfone 6 ZS630KL Po zadání kodu pro IMEI nezobrazí IMEI. Dále se telefon neustále restartuje. Dělá poslední den, projevilo se na prodejně.
Popis opravy: Reklamace uznána. Ukončení způsobem: Vrácení peněz. Nutné dodat zbytek balení. ASUS.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů ASUS Zenfone 6 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů ASUS Zenfone 6 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů ASUS Zenfone 6

U mobilních telefonů ASUS Zenfone 6 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů ASUS Zenfone 6, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu ASUS Zenfone 6 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů ASUS Zenfone 6 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu ASUS Zenfone 6 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu ASUS Zenfone 6

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil ASUS Zenfone 6 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů ASUS Zenfone 6 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů ASUS Zenfone 6 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info