Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

ASUS Zenfone 6 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Novy software 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu ASUS Zenfone 6:

ASUS Zenfone 6

Po nainstalování aplikace ze stránek ASUS přestalo fingovat zabezpečení telefonu. Nefunguje sken obličeje ani otisk prstu.
Popis opravy: Zakaznik se pokusil odemknout bootloader, co se mu uspesne podarilo, ale vypada to, ze v oficialnim androidu se automaticky vypnou funkce zabezpeceni, takze bootloader jsme uzamkli a vsechno funguje jak ma. Podle informaci na internetu je dost mozne, ze uz nikdy nebudou fungovat automaticke aktualizace systemu, protoze ASUS si dava na blacklist IMEI cisla telefonu, ktere odemykali bootloader.

ASUS Zenfone 6

Model: Zenfone 6 ZS630KL Po zadání kodu pro IMEI nezobrazí IMEI. Dále se telefon neustále restartuje. Dělá poslední den, projevilo se na prodejně.
Popis opravy: Reklamace uznána. Ukončení způsobem: Vrácení peněz. Nutné dodat zbytek balení. ASUS.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů ASUS Zenfone 6 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů ASUS Zenfone 6 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů ASUS Zenfone 6

U mobilních telefonů ASUS Zenfone 6 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů ASUS Zenfone 6, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu ASUS Zenfone 6 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů ASUS Zenfone 6 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu ASUS Zenfone 6 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu ASUS Zenfone 6

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil ASUS Zenfone 6 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů ASUS Zenfone 6 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů ASUS Zenfone 6 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info