Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

ASUS Zenfone 4 ZD553KL - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu ASUS Zenfone 4 ZD553KL:

ASUS Zenfone 4 ZD553KL

Při nabíjení telefonu nabíječka chrčí a po levé i pravé straně barevný pruh na displeji.
Popis opravy: Reklamace je zamítnutá. Telefon je kompletně prolitý tekutinou. Došlo k tak výraznému poškození, že pro 100% funkčnost přístroje by se musely vyměnit prakticky všechny komponenty. Z toho důvodu servis určil produkt jako neopravitelný a opravu nerentabilní, protože by cena za náhradní díly a práci převyšovala cenu samostatného produktu. Domluveno odeslání bez opravy v původním stavu. ASUS CZA1KB3599

Nabízíme vám servis mobilních telefonů ASUS Zenfone 4 ZD553KL v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů ASUS Zenfone 4 ZD553KL do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů ASUS Zenfone 4 ZD553KL

U mobilních telefonů ASUS Zenfone 4 ZD553KL provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů ASUS Zenfone 4 ZD553KL, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu ASUS Zenfone 4 ZD553KL patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů ASUS Zenfone 4 ZD553KL pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu ASUS Zenfone 4 ZD553KL po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu ASUS Zenfone 4 ZD553KL

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil ASUS Zenfone 4 ZD553KL také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů ASUS Zenfone 4 ZD553KL nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů ASUS Zenfone 4 ZD553KL zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info