Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

ASUS Zenfone 3 ZE520KL - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna baterie 995,- Kč
výměna modulu lcd 2490,- Kč
Výměna zadního krytu 899,- Kč
Výměna reproduktoru 800,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu ASUS Zenfone 3 ZE520KL:

ASUS Zenfone 3 ZE520KL

Prasklý LCD
Popis opravy: Vráceno bez opravy na žádost zákazníka.

ASUS Zenfone 3 ZE520KL

prasklé LCD
Popis opravy: výměna modulu lcd

ASUS Zenfone 3 ZE520KL

vadný reproduktor, pán špatně slyší
Popis opravy: Výměna reproduktoru

ASUS Zenfone 3 ZE520KL

po pádu na zem, je prasklý LCD modul a zadní kryt. Nebylo možné zjistit přesný model telefonu a ani určit cenu za opravu. O ceně opravy informovat zákazníka.
Popis opravy: výměna LCD modulu a zadního krytu za bílé. v telefonu nalezena oxidace.

ASUS Zenfone 3 ZE520KL

Výměna Baterie
Popis opravy: Výměna baterie

Nabízíme vám servis mobilních telefonů ASUS Zenfone 3 ZE520KL v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů ASUS Zenfone 3 ZE520KL do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů ASUS Zenfone 3 ZE520KL

U mobilních telefonů ASUS Zenfone 3 ZE520KL provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů ASUS Zenfone 3 ZE520KL, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu ASUS Zenfone 3 ZE520KL patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů ASUS Zenfone 3 ZE520KL pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu ASUS Zenfone 3 ZE520KL po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu ASUS Zenfone 3 ZE520KL

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil ASUS Zenfone 3 ZE520KL také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů ASUS Zenfone 3 ZE520KL nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů ASUS Zenfone 3 ZE520KL zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info