Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

ASUS Zenfone 3 ZC520TL - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna LCD modulu 2090,- Kč
pouze práce 400,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu ASUS Zenfone 3 ZC520TL:

ASUS Zenfone 3 ZC520TL

Dobrý den, po 2,5 letech používání se mi telefon z ničeho nic začal vypínat. Nyní již nejde ani zapnout a při nabíjení dioda oranžově bliká, dříve svítila.
Popis opravy: Dobrý den, v tomto případě je možné, že je vadné nabíjení, konkrétně nabíjecí konektor nebo baterie, cena by byla do 1000kč pokud by se podařilo telefon opravit.

ASUS Zenfone 3 ZC520TL

Výměna baterie za zákazníkem dodanou
Popis opravy: Výměna baterie za zákazníkem dodaný kus.

ASUS Zenfone 3 ZC520TL

vyměnit displej, zakaznik souhlasi s 2400kc WF LCD
Popis opravy: Výměna LCD modulu, vsechno ok

ASUS Zenfone 3 ZC520TL

rozbitý LCD displej, vše zůstalo funkční
Popis opravy: výměna lcd modulu 2100kč

ASUS Zenfone 3 ZC520TL

Telefon má popraskaný displej zák. prosí o výměnu
Popis opravy: Výměna LCD modulu

Nabízíme vám servis mobilních telefonů ASUS Zenfone 3 ZC520TL v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů ASUS Zenfone 3 ZC520TL do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů ASUS Zenfone 3 ZC520TL

U mobilních telefonů ASUS Zenfone 3 ZC520TL provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů ASUS Zenfone 3 ZC520TL, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu ASUS Zenfone 3 ZC520TL patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů ASUS Zenfone 3 ZC520TL pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu ASUS Zenfone 3 ZC520TL po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu ASUS Zenfone 3 ZC520TL

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil ASUS Zenfone 3 ZC520TL také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů ASUS Zenfone 3 ZC520TL nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů ASUS Zenfone 3 ZC520TL zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info