Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

ASUS Zenfone 2 ZE500CL - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna LCD modulu 2090,- Kč
výměna nabíjecího konektoru 500,- Kč
odblok gesta/frp 700,- Kč
Diagnostika 200,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu ASUS Zenfone 2 ZE500CL:

ASUS Zenfone 2 ZE500CL

nenabíjí
Popis opravy: Výměna systémového konektoru.

ASUS Zenfone 2 ZE500CL

Výměna LCD za zákazníkem dodaný
Popis opravy: Diagnostika - zakaznik dodal nespravny model LCD a nepreje si objednat nove ani zadnou opravu.

ASUS Zenfone 2 ZE500CL

Telefon blokován heslem. Zákazník prosí odblokování (informován o přehrání sw). Možná blokace i na gmail taky odblokovat.
Popis opravy: odblok gesta/frp

ASUS Zenfone 2 ZE500CL

po výměně LCD telefon špatně funguje. LCD zhasne a už nenaskočí, pouze svítí červená indikace nabíjení. možno přehrát SW
Popis opravy: po odpojení/připojení všech flex kabelů funguje. Telefon je po polití kapalinou (po celém telefonu zbytky tekutiny), došlo tedy k porušení záručních podmínek.

ASUS Zenfone 2 ZE500CL

Nejde nabíjet
Popis opravy: výměna nabíjecího konektoru

ASUS Zenfone 2 ZE500CL

Popraskané lcd.
Popis opravy: Výměna LCD modulu

ASUS Zenfone 2 ZE500CL

3tně reaguje dotyk, stiskává se samovolně dotyk ,není možné se přihlásit k účtu, díky vadnému dotyku se nedá připojit k účtu. Telefon má popraskaný zadní kryt
Popis opravy: u telefonu bylo zjištěno poškození základové desky vlivem oxidace- vniknutí vlhkosti, tato vada má přímou souvislost s nefunkčním LCD modulem. Výměna základové desky není možná a zadní kryt stojí 499 Kč. Oprava tohoto MT je nerentabilní a doporučujeme vyřazení z provozu.

ASUS Zenfone 2 ZE500CL

Výměna konektoru
Popis opravy: Provedena výměna nabíjecího konektoru za neoriginální. V telefonu nastaveno heslo, nelze kompletně otestovat.

ASUS Zenfone 2 ZE500CL

Telefon zde byl na výměně display, nyní občas sama od sebe zčerná obrazovka např. při hovoru a zákaznice nemůže hovor vypnout
Popis opravy: na displeji nalepená poškozená folie

Nabízíme vám servis mobilních telefonů ASUS Zenfone 2 ZE500CL v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů ASUS Zenfone 2 ZE500CL do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů ASUS Zenfone 2 ZE500CL

U mobilních telefonů ASUS Zenfone 2 ZE500CL provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů ASUS Zenfone 2 ZE500CL, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu ASUS Zenfone 2 ZE500CL patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů ASUS Zenfone 2 ZE500CL pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu ASUS Zenfone 2 ZE500CL po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu ASUS Zenfone 2 ZE500CL

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil ASUS Zenfone 2 ZE500CL také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů ASUS Zenfone 2 ZE500CL nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů ASUS Zenfone 2 ZE500CL zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info