Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

ASUS Transformer TF300 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna dotyku 3090,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu ASUS Transformer TF300:

ASUS Transformer TF300

Prasklé sklo u displaye (nefunguje dotykové ovládání kolem prasklin x display funguje)
Popis opravy: bohuzel ASUS nevymenujeme, je vice druhu dotyku u jendoho typu a nelze je jednoznace identifikovat.

ASUS Transformer TF300

pri zapnuti naskoci logo asus a kolecko ktere furt nacita
Popis opravy: nový sw

ASUS Transformer TF300

tablet má prasklý dotyk LCD
Popis opravy: wf dotyk Výměna dotyku

Nabízíme vám servis mobilních telefonů ASUS Transformer TF300 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů ASUS Transformer TF300 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů ASUS Transformer TF300

U mobilních telefonů ASUS Transformer TF300 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů ASUS Transformer TF300, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu ASUS Transformer TF300 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů ASUS Transformer TF300 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu ASUS Transformer TF300 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu ASUS Transformer TF300

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil ASUS Transformer TF300 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů ASUS Transformer TF300 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů ASUS Transformer TF300 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info