Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

ASUS Transformer - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

výměna dotykového skla 2490,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu ASUS Transformer:

ASUS Transformer

Rozbytý dotyk.
Popis opravy: výměna dotykového skla

ASUS Transformer

Zasekne se na logu, dál se nezapne.
Popis opravy: přehrání sw nepomohlo, vráceno bez opravy

ASUS Transformer

Tablet prestale nabijet. Pokud by sme konektor tady nemeli zakaznik upozornen ze se musi objednavat, muze to trvat mesic, cena opravy 800,-Kč
Popis opravy: neopravitelné, USB konektor v pořádku, nezobrazuje LCD (cena výměny LCD by se blížila ceně nového tabletu)

ASUS Transformer

Tablet ma prasklý dotyk
Popis opravy: nepodarilo se sehnat funkcni nahradni dil

Nabízíme vám servis mobilních telefonů ASUS Transformer v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů ASUS Transformer do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů ASUS Transformer

U mobilních telefonů ASUS Transformer provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů ASUS Transformer, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu ASUS Transformer patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů ASUS Transformer pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu ASUS Transformer po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu ASUS Transformer

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil ASUS Transformer také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů ASUS Transformer nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů ASUS Transformer zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info