Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

ASUS TF300 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna dotykového skla 3790,- Kč
Diagnostika 200,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu ASUS TF300:

ASUS TF300

Tablet nelze zapnout, Zákazník žádá diagnostiku, případnou cenu opravy zavolat zákazníkovi.
Popis opravy: nemáme díly

ASUS TF300

nejde zapnout, vymena krytu + slim holder, diagnostika 200,-kč
Popis opravy: Diagnostika 200,- Kč U tabletu je nejspíš vadná základní deska (nezapne se ani na externím zdroji napětí). Baterie OK. LCD nebylo možné otestovat kvůli základní desce, která se nezapnula.

ASUS TF300

Dobrý den. Tablet mi spadl. V rohu praskl displej a nefunguje dotykové ovládání. Funguje pouze přes touchpad dokovací klávesnice, se kterou se prodává.
Popis opravy: nepodarilo se sehnat funkcni nahradni dil, odeslane 22.5. PPL

ASUS TF300

Tablet mi spadl. V rohu praskl displej a nefunguje dotykové ovládání. Funguje pouze přes touchpad dokovací klávesnice, se kterou se prodává.
Popis opravy: cena opravy 2500-3000,-

ASUS TF300

po pádu prasklý dotyk, zcela nefunkční
Popis opravy: Výměna dotykového skla

Nabízíme vám servis mobilních telefonů ASUS TF300 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů ASUS TF300 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů ASUS TF300

U mobilních telefonů ASUS TF300 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů ASUS TF300, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu ASUS TF300 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů ASUS TF300 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu ASUS TF300 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu ASUS TF300

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil ASUS TF300 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů ASUS TF300 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů ASUS TF300 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info