Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

ASUS ROG Phone I - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna dotykové plochy s LCD. POUZE PRACE 800,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu ASUS ROG Phone I:

ASUS ROG Phone I

vylité barvy na LCD panelu, zjistit cenu a délku dodání dílu. O cenně informovat zákazníka telefonicky.
Popis opravy: Výměna dotykové plochy s LCD. Nelze kompletně otestovat, zařízení je vyresetováno a vyžaduje gesto.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů ASUS ROG Phone I v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů ASUS ROG Phone I do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů ASUS ROG Phone I

U mobilních telefonů ASUS ROG Phone I provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů ASUS ROG Phone I, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu ASUS ROG Phone I patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů ASUS ROG Phone I pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu ASUS ROG Phone I po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu ASUS ROG Phone I

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil ASUS ROG Phone I také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů ASUS ROG Phone I nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů ASUS ROG Phone I zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info