Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

ASUS memopad me173X - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Diagnostika 200,- Kč
přehrání software 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu ASUS memopad me173X:

ASUS memopad me173X

Zákazník vyzkoušel tovární nastavení, obraz se stále svévolně pohybuje
Popis opravy: Provedeno přepojení a propájení konektorů pro dotykové sklo.

ASUS memopad me173X

Tablet má po pádu prasklé dotykové sklo . Zákazník chce posudek pro pojišťovnu zda je oprava rentabilní vzhledem k hodnotě tabletu .
Popis opravy: Diagnostika - tablet po pádu a neodborném zásahu, prasklé dotykové sklo, pokroucený celý tablet, poškozený rámeček, po připojení odpojeného LCD displeje zjištěn i prasklý LCD. Vzhledem k nedostupnosti dílů a celkovému poškození není oprava možná.

ASUS memopad me173X

nanabíjí
Popis opravy: po odpojení a znovupřipojení baterie funguje. pvpd. po pádu špatný kontkt v konektoru baterie

ASUS memopad me173X

tablet se zasekne na logu
Popis opravy: přehrání software

ASUS memopad me173X

u tabletu je prasklý LCD, informovat o ceně zákazníka
Popis opravy: nelez sehnat dil

Nabízíme vám servis mobilních telefonů ASUS memopad me173X v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů ASUS memopad me173X do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů ASUS memopad me173X

U mobilních telefonů ASUS memopad me173X provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů ASUS memopad me173X, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu ASUS memopad me173X patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů ASUS memopad me173X pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu ASUS memopad me173X po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu ASUS memopad me173X

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil ASUS memopad me173X také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů ASUS memopad me173X nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů ASUS memopad me173X zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info