Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

ASUS Memopad 10 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Reset MT 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu ASUS Memopad 10:

ASUS Memopad 10

Po spuštění tabletu se objeví logo výrobce a pak začne tablet stahovat nějakou aktualizaci. Ale fyzicky se nic neděje, pořád to jen píše, že se to aktualizuje, ale to je vše.
Popis opravy: Reklamace nemala nic spolecneho s nasi opravou. Tablet

se po automaticke aktualizaci dozadoval aktualizaci firmware

dotyku a instrukce byli jasne napsany na obrazovce. Stacilo

na chvili pridrzet zapinaci tlacitko.

ASUS Memopad 10

Napřed načítal jen na logo a něco stahoval a nyní nelze rozjet ani zapnout . Možno přehrát sw.
Popis opravy: Reset MT. Dne 14.3.2019 voláno klientovi že je možná vadná baterie, což se nepotvrdilo. Nová baterie není potřeba.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů ASUS Memopad 10 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů ASUS Memopad 10 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů ASUS Memopad 10

U mobilních telefonů ASUS Memopad 10 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů ASUS Memopad 10, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu ASUS Memopad 10 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů ASUS Memopad 10 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu ASUS Memopad 10 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu ASUS Memopad 10

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil ASUS Memopad 10 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů ASUS Memopad 10 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů ASUS Memopad 10 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info