Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

ASUS Memo Pad10 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

výměna nabíjecího konektoru 600,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu ASUS Memo Pad10:

ASUS Memo Pad10

u tabletu je poškozený konektor
Popis opravy: výměna nabíjecího konektoru

ASUS Memo Pad10

nenabíjí
Popis opravy: výměna nabíjecího konektoru, (samsung VIP cena)

ASUS Memo Pad10

v tabletu je pvpd stažený vir a poškozen software, nejde provést hard reset a neustále vyskakují okna s chybovými hlášeními. VIP CENA PROSÍM
Popis opravy: neseženeme software, aktualizace nepomohla

ASUS Memo Pad10

nefunguje nabíjení
Popis opravy: výměna nabíjecího konektoru

Nabízíme vám servis mobilních telefonů ASUS Memo Pad10 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů ASUS Memo Pad10 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů ASUS Memo Pad10

U mobilních telefonů ASUS Memo Pad10 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů ASUS Memo Pad10, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu ASUS Memo Pad10 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů ASUS Memo Pad10 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu ASUS Memo Pad10 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu ASUS Memo Pad10

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil ASUS Memo Pad10 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů ASUS Memo Pad10 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů ASUS Memo Pad10 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info