Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

ASUS K013 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna konektoru 500,- Kč
Výměna baterie 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu ASUS K013:

ASUS K013

Nelze zapnout, informovat o ceně zákazníka.
Popis opravy: Výměna baterie

ASUS K013

nenabíjí
Popis opravy: nabíjí, nejde zapnout. chyba na desce, nepodařilo se opravit.

ASUS K013

nenabíjí
Popis opravy: Výměna konektoru

Nabízíme vám servis mobilních telefonů ASUS K013 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů ASUS K013 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů ASUS K013

U mobilních telefonů ASUS K013 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů ASUS K013, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu ASUS K013 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů ASUS K013 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu ASUS K013 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu ASUS K013

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil ASUS K013 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů ASUS K013 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů ASUS K013 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info