Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

ASUS Fonepad 7 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna dotykového skla 1899,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu ASUS Fonepad 7:

ASUS Fonepad 7

Tablet má prasklá dotykové sklo
Popis opravy: nepodařilo se sehnat vhodný dí

ASUS Fonepad 7

prasklé dotykové sklo, pokud půjde vyměnit jen dotykové sklo, cena 1600
Popis opravy: Výměna dotykového skla

Nabízíme vám servis mobilních telefonů ASUS Fonepad 7 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů ASUS Fonepad 7 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů ASUS Fonepad 7

U mobilních telefonů ASUS Fonepad 7 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů ASUS Fonepad 7, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu ASUS Fonepad 7 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů ASUS Fonepad 7 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu ASUS Fonepad 7 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu ASUS Fonepad 7

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil ASUS Fonepad 7 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů ASUS Fonepad 7 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů ASUS Fonepad 7 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info