Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

ASUS Fonepad 6 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna Konektoru 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu ASUS Fonepad 6:

ASUS Fonepad 6

Tablet po výměně konektoru, opět nedobíjí, zkoušeno na prodejně
Popis opravy: Oprava Konektoru

ASUS Fonepad 6

Telefon nenabíjí, výměna konektoru
Popis opravy: Výměna Konektoru, po nabití MT zjištěno že nefunguje spodní část displeje.

ASUS Fonepad 6

Ukončování aplikací
Popis opravy: vadná základní deska, vrátit peníze (800kc)

Nabízíme vám servis mobilních telefonů ASUS Fonepad 6 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů ASUS Fonepad 6 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů ASUS Fonepad 6

U mobilních telefonů ASUS Fonepad 6 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů ASUS Fonepad 6, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu ASUS Fonepad 6 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů ASUS Fonepad 6 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu ASUS Fonepad 6 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu ASUS Fonepad 6

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil ASUS Fonepad 6 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů ASUS Fonepad 6 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů ASUS Fonepad 6 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info