Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Alcatel 6012D - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

nový sw 500,- Kč
výměna mikrospínače 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu Alcatel 6012D:

Alcatel 6012D

Pořád stejný problém,načítá na logu a nerozjede se dál
Popis opravy: závada se neprojevila. V telefonu jsou obnovena tovární nastavení, závada byla způsobena uživatelskými daty

Alcatel 6012D

Telefon neustále načítá na logo nerozjede se dál
Popis opravy: nový sw

Alcatel 6012D

Nefunkční power button
Popis opravy: výměna mikrospínače

Alcatel 6012D

Telefon se rychle vybiji, vypne se bez varovani, ked ma baterie cca 70%. Ako nahle je spustena viac ako jedna aplikace telefon se z niceho nic vypne aj pri 92% baterie. Telefon zamrza nepravidelne pri aplikacicach alebo aj jindy. Telefon se samovolne vypina. Telefon byl pouzivany s pametovou kartou. Baterie na nabijeni mela 11% a po druhem pripojeni nabijecky 91%, pripojena nabijecky byla po 5 minutach.
Popis opravy: Uvedená závada zákazníkem se projevila. Provedena výměna vadného dílu(AKU). Přístroj má odpovídajíci parametry výrobcem pro daný model. SW je v souladu s parametry výrobce. Provedena oprava zařízení. Přístroj byl po provedené opravě řádně otestován. Nad rámec záruční opravy provedena aktualizace sw na nejvyšši dostupnou verzi.

Alcatel 6012D

nabehne len uvodne logo viac sa nezapne, zakaznik chce dohrat cestinu pokud pujde
Popis opravy: poškozená deska

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Alcatel 6012D v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Alcatel 6012D do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Alcatel 6012D

U mobilních telefonů Alcatel 6012D provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Alcatel 6012D, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Alcatel 6012D patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Alcatel 6012D pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Alcatel 6012D po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Alcatel 6012D

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Alcatel 6012D také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Alcatel 6012D nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Alcatel 6012D zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info