Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Alcatel 3040D - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

diagnostika 200,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu Alcatel 3040D:

Alcatel 3040D

Dobrý den.Koupil jsem si přes inzerát telefon ale je blokovaný na Chorvatského operátora.bylo by možné jej odblokovat Děkuji
Popis opravy: nezvládneme

Alcatel 3040D

nejde zapnout
Popis opravy: Poškozený obvod základní desky

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Alcatel 3040D v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Alcatel 3040D do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Alcatel 3040D

U mobilních telefonů Alcatel 3040D provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Alcatel 3040D, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Alcatel 3040D patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Alcatel 3040D pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Alcatel 3040D po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Alcatel 3040D

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Alcatel 3040D také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Alcatel 3040D nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Alcatel 3040D zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info