Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné zdroj zalozni remax 10000mAh - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné zdroj zalozni remax 10000mAh:

_Jiné zdroj zalozni remax 10000mAh

nabije 2000mAh a už je vybitá
Popis opravy: Reklamace neuznána - test OK, uvedená závada se neprojevila. Během testu byl dobíjen MT Samsung Galaxy S4 s baterií o kapacitě 2600mAh z 0% na 100% a PB stále signalizuje 75% nabití, nabíjení probíhalo při vypnutém MT. Při procesu nabíjení samozřejmě vznikají ztráty které se mohou ještě zvětšit v závislosti na odběru telefonu při nabíjení.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné zdroj zalozni remax 10000mAh v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné zdroj zalozni remax 10000mAh do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné zdroj zalozni remax 10000mAh

U mobilních telefonů _Jiné zdroj zalozni remax 10000mAh provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné zdroj zalozni remax 10000mAh, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné zdroj zalozni remax 10000mAh patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné zdroj zalozni remax 10000mAh pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné zdroj zalozni remax 10000mAh po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné zdroj zalozni remax 10000mAh

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné zdroj zalozni remax 10000mAh také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné zdroj zalozni remax 10000mAh nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné zdroj zalozni remax 10000mAh zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info