Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné vkworld VK700 Pro - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

výměna konektoru 500,- Kč
Diagnostika 200,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné vkworld VK700 Pro:

_Jiné vkworld VK700 Pro

Po zasunutí nabíječky nechce nabíjet,někdy když se zahývá káblem u konektoru má snahu nabíjet. Nabíjí ale moc pomalu.
Popis opravy: výměna konektoru

_Jiné vkworld VK700 Pro

Při příchozím hovoru se telefon někdy vypne a přijatých , při hovoru je na protějším telefonu špatný poslech(je špatně rozumět) Závady nejsou neustálé
Popis opravy:

_Jiné vkworld VK700 Pro

V telefonu je hodně hluboko zasunuta simkarta
Popis opravy: vytažení zapadené SIM

_Jiné vkworld VK700 Pro

nenabíjí
Popis opravy: výměna konektoru

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné vkworld VK700 Pro v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné vkworld VK700 Pro do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné vkworld VK700 Pro

U mobilních telefonů _Jiné vkworld VK700 Pro provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné vkworld VK700 Pro, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné vkworld VK700 Pro patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné vkworld VK700 Pro pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné vkworld VK700 Pro po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné vkworld VK700 Pro

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné vkworld VK700 Pro také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné vkworld VK700 Pro nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné vkworld VK700 Pro zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info