Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné V phone - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna Konektoru 600,- Kč
Výměna mikrofonu, vyčištění zvukovodu. 300,- Kč
Vyčištění, konektor. 1000,- Kč
Vytažení ulomeného konektoru sluchátek. 400,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné V phone:

_Jiné V phone

Mobilní telefon Vivo V jack konektoru je zalomený jack ze sluchátek. Požadováno vytažení. Pokud by byla nutná výměna, pokusit se sehnat.
Popis opravy: Vytažení ulomeného konektoru sluchátek.

_Jiné V phone

Včera byl na opravě s konektorem. Zákazník prosí opravit mikrofon.
Popis opravy: Výměna mikrofonu, vyčištění zvukovodu.

_Jiné V phone

Telefon nenabijí ani nelze přenést data. Dále prosí o dodání šroubků kde chybí.
Popis opravy: Výměna Konektoru, nelze doplnit šroubky z důvodu poškozených závitů ve středním rámu.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné V phone v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné V phone do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné V phone

U mobilních telefonů _Jiné V phone provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné V phone, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné V phone patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné V phone pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné V phone po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné V phone

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné V phone také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné V phone nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné V phone zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info