Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné USB datový kabel USAMS micro USB - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné USB datový kabel USAMS micro USB:

_Jiné USB datový kabel USAMS micro USB

Zákazník reklamuje oddělenou krytku od kabelu a žádá vrácení peněz i za poštovné. Zboží bylo přijato zákazníkem 22.10.2016 (informace ze systému PPL) a reklamováno bylo až 19.11.2016. Nárok na vrácení peněz má zákazník do 14-ti dnů od přijetí objednávky, pokud ale zboží dorazilo poškozené, je zákazník povinen jej reklamovat neprodleně, ne až po měsíci!!
Popis opravy: Reklamace byla zamítnuta z důvodu mechanického poškození - vytržená magnetická koncovka. Navíc kabel jeví známky používání (ušpiněný kabel, poškrábaná a špinavá koncovka). Pokud přišlo zboží poškozeno, nebyl důvod jej používat, ale ihned nás kontaktovat!

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné USB datový kabel USAMS micro USB v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné USB datový kabel USAMS micro USB do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné USB datový kabel USAMS micro USB

U mobilních telefonů _Jiné USB datový kabel USAMS micro USB provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné USB datový kabel USAMS micro USB, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné USB datový kabel USAMS micro USB patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné USB datový kabel USAMS micro USB pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné USB datový kabel USAMS micro USB po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné USB datový kabel USAMS micro USB

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné USB datový kabel USAMS micro USB také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné USB datový kabel USAMS micro USB nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné USB datový kabel USAMS micro USB zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info