Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné USB datový kabel iPhone neoriginal - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné USB datový kabel iPhone neoriginal:

_Jiné USB datový kabel iPhone neoriginal

od začátku kabel špatně nabíjel, konektor špatně držel v telefonu - nabíjel jen v určité poloze, po nabití telefonu a snahy odpojit konektor nešel kabel vytáhnout a piny se vytrhly ( na konektor nebyla použita hrubá síla)
Popis opravy: reklamace je uznána, provedena výměna za nový kus. Doporučujeme při vytahování kabelu z telefonu držet konec kabelu z obou stran. Pokud jde kabel špatně z a do konektoru, doporučujeme kontrolu, zda nejsou v konektoru nečistoty, hlavně prach.

_Jiné USB datový kabel iPhone neoriginal

Nešel vytáhnout z telefonu, zasekl se a urvala se krytka.
Popis opravy: provedena výměna USB kabelu

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné USB datový kabel iPhone neoriginal v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné USB datový kabel iPhone neoriginal do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné USB datový kabel iPhone neoriginal

U mobilních telefonů _Jiné USB datový kabel iPhone neoriginal provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné USB datový kabel iPhone neoriginal, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné USB datový kabel iPhone neoriginal patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné USB datový kabel iPhone neoriginal pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné USB datový kabel iPhone neoriginal po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné USB datový kabel iPhone neoriginal

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné USB datový kabel iPhone neoriginal také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné USB datový kabel iPhone neoriginal nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné USB datový kabel iPhone neoriginal zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info