Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné USB dat. kabel apple iphone - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné USB dat. kabel apple iphone :

_Jiné USB dat. kabel apple iphone

Přestaly nabíjet
Popis opravy: reklamace je uznána, zákaznici bude vrácena kupní částka 598 Kč

_Jiné USB dat. kabel apple iphone

kabel je mechanicky utržený u adaptéru
Popis opravy: Reklamace neuznána, kabel je mechanicky poškozen. Způsobeno nesprávným používáním. Pokud se začne projevovat závada. je zákazník povinnen reklamovat zboží bez zbytečného odkladu a nezpůsobovat větší míru poškození. V rámci dobrých obchodních vztahů možnost prodeje nového kabelu za 149 Kč

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné USB dat. kabel apple iphone v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné USB dat. kabel apple iphone do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné USB dat. kabel apple iphone

U mobilních telefonů _Jiné USB dat. kabel apple iphone provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné USB dat. kabel apple iphone , jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné USB dat. kabel apple iphone patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné USB dat. kabel apple iphone pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné USB dat. kabel apple iphone po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné USB dat. kabel apple iphone

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné USB dat. kabel apple iphone také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné USB dat. kabel apple iphone nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné USB dat. kabel apple iphone zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info