Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Umidigi Touch - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

výměna lcd modulu za dodaný zákazníkem 1000,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Umidigi Touch :

_Jiné Umidigi Touch

zdravum mam tel umidigi s2 mam praskle asi jen vrchni sklicko,slo by vymenit diky
Popis opravy: Dobrý den, bohužel neseženeme díl.

_Jiné Umidigi Touch

Telefon UMI TOUCH - rozbitý displey
Popis opravy: neseženeme díl

_Jiné Umidigi Touch

prasklé sklo
Popis opravy: výměna lcd modulu za dodaný zákazníkem

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Umidigi Touch v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Umidigi Touch do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Umidigi Touch

U mobilních telefonů _Jiné Umidigi Touch provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Umidigi Touch , jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Umidigi Touch patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Umidigi Touch pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Umidigi Touch po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Umidigi Touch

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Umidigi Touch také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Umidigi Touch nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Umidigi Touch zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info