Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Umax Visionbook 10QA - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna systémového konektoru. 600,- Kč
nový sw 800,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Umax Visionbook 10QA:

_Jiné Umax Visionbook 10QA

Model: Visionbook P70 LTE. Tablet se zapnul jen po logo výrobce a dál nenaskočil. Možnost vadného SW. Přijato do výše opravy 1000 Kč. Případně se dále domluvit se zákazníkem.
Popis opravy: Kompletni format a nahrani noveho software + instalace google sluzeb.

_Jiné Umax Visionbook 10QA

Nejde nabíjet, nejspíše poškozený USB konektor. Zákazník žádá opravu, v případě jiných závad, kontaktovat zákazníka
Popis opravy: Výměna systémového konektoru. Nelze kompletně otestovat z důvodu nedodání hesla.

_Jiné Umax Visionbook 10QA

nelze nabíjet, zákazník žádá opravu nabíjecího portu. V případě jiných závad kontaktovat zákazníka.
Popis opravy: Výměna systémového konektoru.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Umax Visionbook 10QA v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Umax Visionbook 10QA do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Umax Visionbook 10QA

U mobilních telefonů _Jiné Umax Visionbook 10QA provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Umax Visionbook 10QA, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Umax Visionbook 10QA patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Umax Visionbook 10QA pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Umax Visionbook 10QA po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Umax Visionbook 10QA

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Umax Visionbook 10QA také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Umax Visionbook 10QA nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Umax Visionbook 10QA zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info