Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Ufon U-400 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna mikrofonu 300,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Ufon U-400:

_Jiné Ufon U-400

u telefonu nefunguje mikrofon, zjištěna oxidace na konektoru nabíjení. po opravě si otestuje zákazník
Popis opravy: vymena mikrofonu

_Jiné Ufon U-400

nefunguje mikrofon, nuieje pocut na druhej strane
Popis opravy: výměna mikrofonu, přemostění flexu. nebylo možné otestovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po otestovaani to nefungovalo vratene zakaznicke bez platenia

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Ufon U-400 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Ufon U-400 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Ufon U-400

U mobilních telefonů _Jiné Ufon U-400 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Ufon U-400, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Ufon U-400 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Ufon U-400 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Ufon U-400 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Ufon U-400

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Ufon U-400 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Ufon U-400 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Ufon U-400 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info