Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Tvrzené sklo - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Tvrzené sklo:

_Jiné Tvrzené sklo

Tvrzené sklo si zákazník lepil sám a po pár dnech se pod něj dostal prach a začalo se odlepovat . Zákazník používal se silikonem které se ale nedotýkalo skla. Zákazník požaduje vrácení peněz.
Popis opravy: Zákazníkovi vráceny peníze.

_Jiné Tvrzené sklo

Zákaznici nedrží na telefonu tvrzené sklo v rozích se odlepuje chtěla by nabídnout jiné lepší sklo nejlépe transparentní (přiložena fotodokumentace)
Popis opravy: Zákazníkovi nabídnout jiné tvrzené sklo nebo vrácení peněz. (Skla nachystaná u reklamace)

_Jiné Tvrzené sklo

Tvrzené sklo špatně sedí na telefon . Zákazník požaduje vrácení peněz na účet. (jedno sklo bylo odlepené)
Popis opravy: zkazníkovi byl vystaven opravný daňový doklad č.11802046 . Peníze budou zaslány na účet do 14 dnů.

_Jiné Tvrzené sklo

Zák. reklamuje tvrzené sklo že není na její telefon . Tvrzené sklo bylo viditelně odlepené je nalepené nakřivo a jsou pod ním chlupy a prach. Požaduje výměnu Galaxy S6 edge
Popis opravy: reklamace zamitnuta z duvodu odlepene kryci folie z tvrzeného skla. Pod folii se nachazi prach a jiné necistoty. V pripade pristiho objednani nestrhávat folii, pak je vymena skla mozna. Mozna.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Tvrzené sklo v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Tvrzené sklo do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Tvrzené sklo

U mobilních telefonů _Jiné Tvrzené sklo provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Tvrzené sklo, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Tvrzené sklo patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Tvrzené sklo pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Tvrzené sklo po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Tvrzené sklo

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Tvrzené sklo také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Tvrzené sklo nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Tvrzené sklo zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info